Muzyka i kultura

Niewinni Czarodzieje TrzyZero - wydarzenia kulturalne, muzyczne, kulinarne.

Muzyka i Wydarzenia Kulturalne

Co weekend zapraszamy Was na niezapomniane muzyczne doznania. Nasza scena jest otwarta dla różnorodnych artystów, którzy pragną podzielić się swoim talentem z naszymi gośćmi. Gramy m.in. jazz, rock, muzykę elektroniczną.

 

Oprócz cotygodniowych koncertów, organizujemy również wiele innych wydarzeń kulturalnych, muzycznych, kulinarnych i niestandardowych, które uczynią Twój pobyt u nas niezapomnianym. Zapraszaliśmy do nas wyjątkowe postacie ze świata sztuki i rozrywki, takich jak Tomasz Makowiecki, wyjątkowych komików, w tym Adama Van Bendlera i najsłynniejszego stand-upera w Polsce Łukasza Lotka Lotkowskiego, kulinarnego geniusza Pascala Brodnickiego, młodych, utalentowanych artystów miejskich, których prace mogliście podziwiać podczas wernisaży i wystaw sztuki w naszej przestrzeni oraz gwiazdy trójmiejskiej sceny klubowej, które często goszczą na naszej scenie. Podczas Festiwalu Filmów Fabularnych nasza restauracja zamienia się w klub festiwalowy, gdzie gościmy najznamienitsze postacie polskiego kina.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, śledź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe.

Na życzenie możemy zorganizować dla Was muzykę na żywo (DJ lub band muzyczny), przeurocze hostessy, a także iluzjonistów.