Otwórz własną Restaurację
Niewinni Czarodzieje TrzyZero

Dołącz do nas i odkryj korzyści płynące z otwarcia restauracji w naszym sprawdzonym modelu

Oferujemy

Gotowy Koncept

Nie musisz zaczynać od zera! Nasz sprawdzony koncept biznesowy oferuje gotowe rozwiązania odnośnie do menu, wystroju wnętrza, klimatu, muzyki, wydarzeń, eventów i operacji restauracji.

Wsparcie Biznesowe

Dołączając do nas, otrzymasz od nas pełne wsparcie biznesowe. Pomagamy w marketingu, szkoleniach i zarządzaniu operacyjnym.

Sprawdzone menu

Nasze menu, które zostało dopracowane na przestrzeni lat i cieszy się uznaniem klientów, stanowi solidną podstawę dla każdego nowego partnera franczyzowego. Przystępując do naszej rodziny franczyzowej, zyskujesz dostęp do sprawdzonej oferty dań, która przyciąga i zdobywa świetne opinie wśród gości.

Dostawcy

W ramach naszej franczyzy zyskujesz bezpośredni dostęp do sprawdzonych dostawców, z którymi budujemy relacje od momentu otwarcia naszej pierwszej restauracji. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, zapewniamy stałą dostawę wysokiej jakości składników, co przekłada się na niezmienną jakość i świeżość oferowanych dań. Nasza restauracja macierzysta jest przykładem, jak efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw, a my chętnie dzielimy się tym doświadczeniem, oferując korzystne warunki współpracy naszym franczyzobiorcom.

Marketing

Nasza marka zyskuje wyjątkową ekspozycję oraz przyciąga szeroką grupę gości, co stanowi solidne fundamenty dla sukcesu każdej nowej lokalizacji. Współpraca z nami zapewnia skuteczną promocję w mediach społecznościowych i tradycyjnych. Nasze sprawdzone strategie komunikacji są zaprojektowane tak, aby maksymalizować widoczność i przyciągać gości.

otwórz franczyzę Niewinni Czarodzieje TrzyZero

Kogo szukamy?

Przedsiębiorcy z Pasją

Poszukujemy osób, które kochają świat kulinarny oraz kreacje wydarzeń muzycznych i kulturalnych jak również mających pasję do prowadzenia własnego biznesu gastronomicznego.

Doświadczeni Restauratorzy

Mający doświadczenie w branży, jednak nie jest to warunek konieczny.

Lokalne Zaangażowanie

Szukamy przedsiębiorców związanych z danym miastem, którzy rozumieją lokalną społeczność i potrafią dostosować ofertę do jej potrzeb.

otwórz franczyzę Niewinni Czarodzieje TrzyZero

Czego szukamy?

Lokalizacja

Poszukujemy lokalizacji w największych miastach Polski, liczących powyżej 250.000 mieszkańców. Zależy nam na wyjątkowych lokalizacjach, które przyciągną różnorodnych gości.

Powierzchnia Lokalu

Minimum 200 m2 to nasze wytyczne, aby zapewnić przestrzeń na stworzenie magicznego miejsca spotkań.

Finanse

Wkład finansowy może się różnić w zależności od lokalizacji, wielkości i specyfiki lokalu. Inwestycja może być częściowo finansowana ze źródeł zewnętrznych (kredyt, leasing).

Finanse

Koszt inwestycji

od 1.000.000 zł

(w zależności od lokalu)

Opłata licencyjna

100.000 zł

Opłata miesięczna

5% od obrotu

Jak zacząć?

Należy wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy wyrażając zainteresowanie otwarciem restauracji pod naszym szyldem. Skontaktujemy się po wstępnej weryfikacji.

1. Dane osobowe:

Imię i Nazwisko: *
Adres E-mail: *
Numer Telefonu: *

2. Lokalizacja Planowanej Restauracji:

Miasto: *
Adres (jeśli już znasz):
Powierzchnia lokalu:

3. Doświadczenie biznesowe:

Czy posiadasz doświadczenie w branży restauracyjnej? Jeśli tak, proszę podać krótki opis: *

4. Finanse i Inwestycja:

Ile własnych środków finansowych (bez zewnętrznych źródeł finansowania) jesteś gotowa/gotowy zainwestować w otwarcie restauracji? *
Skąd planujesz pozyskać środki na inwestycję? *

5. Dlaczego Niewinni Czarodzieje TrzyZero?

Co skłoniło Cię do zainteresowania się naszą franczyzą? *
Jakie korzyści widzisz w otwarciu restauracji pod naszym szyldem? *

6. Twoje Oczekiwania:

Dlaczego chcesz zainwestować we franczyzę/kupić licencję? *
Jakie oczekiwania masz wobec wsparcia ze strony Niewinni Czarodzieje TrzyZero? *

7. Dodatkowe Informacje:

Czy masz dodatkowe pytania lub uwagi, którymi chciałbyś/chciałabyś się podzielić?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NC 3.0 Sp. z o.o., ul. Hutnicza 36, 81-061 Gdynia, NIP: 9581712639, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego zgłoszenia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit) a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.